Pliki do pobrania:

W bibliotece wielka draka – wybieramy super chłopaka!

Biblioteka szkolna jest miejscem, w którym nie tylko czytamy książki. Urządzamy również zabawy i gry edukacyjne oraz ciekawe konkursy. W tym roku, z okazji Dnia Chłopaka, w bibliotece odbył się konkurs, w
czasie którego jury wybrało „Super Chłopaka”. Zmagania o ten zaszczytny tytuł nie były takie łatwe. Z trudnymi zadaniami zmagało się dziewięciu uczniów, którzy zostali wybrani jako przedstawiciele poszczególnych klas. Uczestnicy wykazali się umiejętnością zawiązywania krawatów i sznurówek, zakładania pampersów, przeszywania guzików, znajomością książek oraz reguł poprawnej pisowni. Jury miało również niełatwe zadanie, gdyż wszyscy chłopcy spisali się bardzo dobrze. Tytuł „Super Chłopaka” w młodszej grupie przypadł Mikołajowi Zgłobickiemu, uczniowi klasy II. Zwycięzcą w kategorii klas 4 – III gimnazjum okazał się Kacper Heret – uczeń klasy III gimnazjum. Wszyscy uczestnicy otrzymali dyplomy oraz nagrody książkowe.

Skład jury:

Pani Dyrektor Zuzanna Konieczna,

Pani Edyta Sabat,

Pani Ewelina Nieznańska

Nauczyciele bibliotekarze:

Renata Kośmider

Maria Pelc

Biblioteka czynna w godzinach:

Poniedziałek:  11.40 – 14.20

Wtorek:          9.40 – 11.50        13.30 – 14.20