Pomysł na ferie !

 

We wtorek, 12 lutego br. , grupa 37 uczniów brała udział w organizowanym,            w Szkole Podstawowej im. prof. Waleriana Pańki w Turzym Polu,  wyjeździe do Rzeszowa. W programie wyjazdu był park trampolin „FLY  PARK” oraz oczywiście Centrum Kulturalno- Handlowe „MILLENIUM HALL”.

Po pracowitym pierwszym półroczu, wykorzystaliśmy czas ferii zimowych na zabawę i zasłużony odpoczynek. Hasło, które wita po przyjściu do parku trampolin „WYSKOCZ Z NUDY”,  już zapowiada, że będzie to znakomita przygoda! Badania wskazują, że skoki na trampolinie są w 68 % skuteczniejsze o joggingu a więc rozrywka dla ludzi w każdym wieku. Tak też było. Dużo uśmiechu, wspólnych przeżyć i oczywiście „wysokie latanie” zapadnie w pamięci dzieci na długi czas! Dużą atrakcją były zakupy w galerii handlowej w towarzystwie koleżanek i kolegów a nie rodziców. To wszystko sprawiło, że był to z pewnością jeden z najlepszych dni ferii zimowych! Mamy nadzieję, że pogoda dopisze i dzięki ruchowi na świeżym powietrzu będzie można również zadbać o świetną formę fizyczną.

W wyjeździe brali udział : Wojciech Bigos, Aleksandra Borek, Dawid Fiedeń, Julia Foryt,  Dominika Futyma, Klaudia Górniak, Korneliusz Górski, Kacper Heret, Bartłomiej Kędra, Wiktoria Kędra, Julia Komska, Łukasz Komski,  Gabriela Kostecka, Jgoda Kundzierewicz, Edyta Malik, Kacper Mazur, Milena Mazur, Oliwia Mazur, Szymon Moniak, Aleksandra Myćka,  Marcel Pelc, Nikola Pelc, Paulina Pelc, Wiktoria Rygiel, Andżelika Szmyd, Hubert Szmyd, Gabriel Szmyd, Albert Szymański, Amelia Ścibor, Roksana Wielgosz, Klaudia Winnicka, Maria Władyka, Hanna Wolańska, Antoni Wolański, Tomasz Zgłobicki, Martyna Zimoń, Weronika Żak.

Za pomoc w opiece nad dziećmi podczas wyjazdu bardzo dziękuję - Pani Dyrektor Zuzannie Koniecznej oraz Pani Marii Pelc.

Marek Grządziel