Sportowej rywalizacji ciąg dalszy !

W dniach 5 i 6 marca  odbywały się Powiatowe Szkolne Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Tenisie stołowym dziewcząt i chłopców.

Były to dwa udane turnieje.

Podczas zawodów w Starej Wsi, drużyna dziewcząt w składzie – Urszula Wojtowicz, Gabriela Rygiel i Emilia Pawlikowska zajęła miejsce trzecie. Pozostał pewien niedosyt, bo do awansu na zawody rejonowe zabrakło przysłowiowej „kropki nad i”. Dziewczynki są jeszcze w klasie V więc przed nimi kolejny start za rok i kolejna szansa na rewanż.

Lepiej poszło chłopcom, którzy w Orzechówce dzień później grali swój turniej. Drużyna w składzie – Łukasz Komski, Miłosz Wojtowicz, Korneliusz Górski i Mateusz Fiedeń wywalczyła miejsce pierwsze. Tym samym chłopcy awansowali do kolejnego etapu rozgrywek. Przed nimi zawody rejonowe. Trzymamy kciuki i życzymy powtórzenia wyniku z zawodów powiatowych.

Należy podkreślić, że reprezentację Szkoły Podstawowej stanowili uczniowie i uczennice nie tylko z najstarszego rocznika klasy VI , ale właśnie nasza sportowa nadzieja  z klasy V. Tym większe brawa i uznanie za wolę walki, za aktywność, za chęć rywalizacji i spełnienie oczekiwań jakie w nich pokładamy!

Relacje z wyżej wymienionych zawodów również na stronie ry-sa.pl

 

Już niebawem Indywidualne Powiatowe Zawody Tenisa Stołowego

w Brzozowie. Wystartujemy w trzech kategoriach wiekowych

– klasy I-IV, V-VI oraz gimnazjum.

Również w tych turniejach liczymy na kilka medali !