Osiągnięcia uczniów

Spektakularnym sukcesem zakończył się udział naszych gimnazjalistek w konkursie krajoznawczo-przyrodniczym „Znam las i jego mieszkańców” zorganizowanym przez Muzeum Regionalne w Brzozowie. Pierwsze miejsce zajęła Jolanta Zgłobicka, drugie Natalia Pawlikowska, a trzecie Aleksandra Jajko - wszystkie z naszej szkoły. Gratulujemy!

Na zorganizowanym przez krośnieńskie BWA konkursie plastycznym „A.TO.MY” uczennica klasy I Karolina Sieńczak otrzymała Drugą Nagrodę!

Wyróżnione zostały również prace Wiktora Bigosa, Krzysztofa Żaka i Laury Hędrzak.

Nagrody zostały wręczone na uroczystej gali 24 maja w siedzibie BWA.

Do konkursu przygotował uczniów Pan Grzegorz Tomkowicz.

Julia Ryń i Gabriela Makowska z kl. III wzięły udział w III Przeglądzie Piosenki Obcojęzycznej, który odbył się 9 kwietnia br. w Szkole Podstawowej w Brzozowie. Uczennice zaśpiewały piosenkę w języku angielskim pt: „The best of both worlds”. Na Festiwalu wystąpiło 31 solistów i 9 zespołów, a występom piosenkarzy przysłuchiwali się m.in. dyrektor ZEAS w Brzozowie Józef Baran, dyrektor Muzeum Regionalnego w Brzozowie Mariusz Kaznowski oraz rodziny wykonawców. Gratulujemy naszym uczennicom, które udowodniły, że języki obce nie stanowią bariery w rozwijaniu muzycznej pasji, a poprzez dobór repertuarów zagranicznych, można w skuteczny sposób doskonalić swoje umiejętności językowe.